Uutiset

27.11.2020OAJ:n Nivalan paikallisyhdistyksen joulumuistaminen jäsenilleen.Lue lisää »27.11.2020https://www.oaj.fi/jasenyys/#jasenedutLue lisää »20.2.2020SPLITLue lisää »

Yhteystiedot

Puheenjohtaja:

Jyrki Määttä
040-5311883
etunimi.sukunimi@nivala.fi

Sihteeri:

Anna Salonen
etunimi.sukunimi@kalliopp.fi

Yhteystiedot

Hallituksen jäsenet, yhteystiedot

 

Puheenjohtaja:

Jyrki Määttä.......... jyrki.maatta(at)nivala.fi.................. 040-5311883

Sihteeri:

Anna Salonen......... 

Rahastonhoitaja:

Merja Saalasti..........merja.saalasti(at)nivala.fi.........

Muut jäsenet:         

Anni Ahokangas.......anni.ahokangas(at)nivala.fi.........

Eliisa Pihlajamaa......eliisa.pihlajamaa(at)nivala.fi........... 

Anu Rauma.............anu.rauma(at)nivala.fi................... 041-4334959

Heidi Kiistala...........heidi.kiistala(at)nivala.fi.........

Marika Hannula.......marika.hannula@nivala.fi......

                            

Pääluottamusmies

Tero Kähönen..........tero.kahonen(at)nivala.fi............... 040-3447541

Luottamusmies

Kaisa Määttä............kaisa.maatta(at)nivala.fi............... 044-2786912

Työsuojeluvaltuutettu

 Aila Koskela..............aila.koskela@nivala.fi